Média

Poskytujeme kompletní služby v oblasti
mediálního plánování a nákupu všech typů médií.

Internet

Jistě chcete efektivně a správně představit služby nebo produkty Vaší společnosti na internetu. My Vám připravíme kvalitní řešení pro oslovení a získání nových zákazníků. Internet patří mezi efektivní způsob, jak informovat potenciální zákazníky o nových službách nebo výrobcích. Chceme, abychom prostřednictvím cílené formy komunikace a vhodné propagace systematicky budovali Vaši dobrou pověst. Od analýzy přes vývoj až po internetový marketing a správu. Více

Vnímáme každou firemní prezentaci na internetu jako celek, a proto na začátku podrobíme každý projekt detailní analýze, na základě které realizujeme jednotlivé dílčí kroky tak, aby zapadaly do celkové požadované koncepce. Vytvoříme Vám www prezentaci na míru přesně podle Vašich představ, navrhneme optimální internetový marketing pro rozvoj Vašeho projektu a zajistíme jeho kompletní údržbu a správu. Portfolio našich služeb doplňujeme vývojem aplikací na míru.

Méně
Internet
Citylighty

Citylighty

Citylighty tvoří zpravidla nedílnou součást každé venkovní reklamní kampaně. Predevším díky osvětlení a umístění, které je zpravidla na lukrativních místech ve městech (tam, kde nelze instalovat billboardy). Osvětlení zajišťuje oslovení zákazníků 24 hod. denně 7 dní v týdnu. Zvyšuje se tak efekt z reklamní kampaně.

Noviny a časopisy

Nakoupíme pro Vás reklamní prostor ve veškerých tištěných titulech. Vzhledem k velkému počtu titulů Vám nejen zajistíme nákup požadovaných reklamních prostorů, ale zejména pomůžeme s orientací v daném segmentu. Na základě dosavadních zkušeností Vám doporučíme optimální noviny a časopisy pro Vaši prezentaci s důrazem na dosažení požadovaných cílů reklamní kampaně.

Noviny a časopisy
Rádio

Rádio

Výhodou využití rádia pro Vaši kampaň je vysoký zásah, přesné zacílení a nízká cena. Každý den lidé poslouchají hudbu a zprávy na nejrůznějších místech - reklama v rádiu v nich může vyvolat pozitivní emocionální reakce. Rádio je bohatý formát, ale kampaň musí být optimálně naplánována. Zajistíme pro Vás nejvhodnější reklamní prostor.

Televize

Často se setkáváme s informací od našich klientů, že reklama v TV a rádiu je finančně náročná. Ale díky optimálnímu plánování Vám zajistíme reklamní prostor za velmi výhodné ceny. Reklamní kampaň Vám v případě potřeby zajistíme na klíč od A do Z. Od návrhu a vytvoření reklamního spotu dle Vašich představ, až po statistiky a vyhodnocení dosažení plánovaných cílů.

Televize
OOH – billboardy, CLV

OOH – billboardy, CLV

Zajistíme Vám lukrativní plochy pro venkovní reklamu v rámci celé ČR. Billboardy, euroboardy, bigboardy, citylighty a ostatní nestandardní formáty reklamních ploch. Zajistíme Vám nejen lukrativní místa pro billboardy, ale především kompletní realizaci reklamní kampaně. Od grafických návrhů přes výrobu polepů a výlep jednotlivých ploch až po fotodokumentaci realizované reklamní kampaně. V případě speciálních přání Vám zajistíme doplnění 2D nástavby. Samozřejmostí je, že průbežně kontrolujeme stav jednotlivých reklamních ploch.

Princip ochrany soukromí
Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.